O nás

ITmedsystem.cz vychází z bohatých zkušeností na poli IT od roku 2010 počínaje ve zdravotnictví, pak jsme působnost rozšířili pro oblasti služeb a obchodu, konkrétně v advokátních a účetních firmách a hotelových provozech.

Umíme poskytnout IT outsourcing od jejího návrhu, managementu a převedení do reálného provozu až po nezbytnou uživatelskou podporu a to vše díky naše inovativnímu týmu, vzájemné komunikaci a férovému přístupu.  

Primárně preferujeme smluvní spolupráci na 12 měsíců s garancí dohodnutých IT služeb a jejich rozsahu za fixní cenu, ale i jednorázových servisním zásahem se službou pro všechny „Ajťák na zavolanou“        

K efektivní práci využíváme nejen telefon, email, Vzdálenou správu a HelpDesk systém, což je dneska běžné, ale umíme hlavně naslouchat, problém analyzovat, modelovat a vyřešit bez nutnosti výjezdu technika a tak dosahnout efektivnosti vašeho času a nákladů na provoz ICT. 

Vycházíme z praxe a chutí pomoc uživatelům.

            

Zavoláme vám zpět.

Firma:
Jméno a přijmení:
Kontaktní telefon:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a šestnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).